Prima   -  Despre noi   -  Echipa

Echipa

   

Nr.d/o

Numele,  prenumele

Funcția

Telefon/fax

E-mail

SECȚIA ADMINISTRATIVĂ

1

Jardan Viorel

Director 

Tel/fax: (268) 2 26 92GSM:076070640

oficiu.adrc@gmail.com 

viorel.jardan@adrcentru.md

2

Silistraru Iulia

Manager de oficiu

Tel/fax:(268) 2 26 92 GSM: 078883934

iulia.silistraru@adrcentru.md

oficiu.adrc@gmail.com

3

Neaga Natalia

Specialist resurse umane

Tel/fax:(268) 2 26 92 Tel:(268) 2 6410 GSM: 078883934

natalia.neaga@adrcentru.md

4

Murgeneanu Inesa

Jurist

Tel/fax:(268) 2 26 92 Tel:(268) 2 6410 GSM: 078883934

inesa.murgeneanu@adrcentru.md

SERVICIUL RELAȚII INTERNAȚIONALE ȘI ATRAGEREA INVESTIȚIILOR

5

Preteca-Neaga Marina

Șef serviciu relații internaționale și atragerea investițiilor

Tel/fax:(268) 2 26 92 Tel:(268) 2 65 60 GSM: 078883936

marina.preteca@adrcentru.md

 marina.preteca@gmail.com


6

 

Specialist în relații internaționale și atragerea investițiilor

Tel/fax:(268) 2 26 92 Tel:(268) 2 65 60 GSM: 078883934


7

Țurcan Lilia 

Specialist în comunicare și informare 

Tel/fax:(268) 2 26 92 Tel:(268) 2 65 60 GSM: 078883934 

comunicare.adrc@gmail.com 

SECȚIA PLANIFICARE STRATEGICĂ ȘI PROGRAMARE

8

Bragoi Ala

Șef secție planificare strategică și programare

Tel/fax:(268) 2 26 92 Tel:(268) 2 65 60 GSM: 078883936

ala.bragoi@adrcentru.md

9

Bujor-Luca Alina

Sp. în probleme strategice şi planificare

Tel/fax:(268) 2 26 92 Tel:(268) 2 65 60 GSM: 078883936

 alina.bujorluca@adrcentru.md 

10

Ciubotaru Dinu-Cristian

Sp. în probleme strategice şi planificare

Tel/fax:(268) 2 26 92 Tel:(268) 2 65 60 GSM: 078883936

ciubotaru.hristofor@adrcentru.md 

11

Malai Iurie

Sp. în probleme strategice şi planificare

Tel/fax:(268) 2 26 92 Tel:(268) 2 65 60 GSM: 078883936

malai.iurie@adrcentru.md 

SECȚIA MANAGEMENTUL PROIECTELOR

12

 Secrieru Oleg

Șef secție Managementul proiectelor

Tel/fax:(268) 2 26 92 Tel: (268) 2 66 71 GSM: 078883937

 oleg.secrieru@adrcentru.md 

13

Veveriță Natalia

Sp. în elaborarea, implementarea şi monitorizarea proiectelor

Tel/fax:(268) 2 26 92 Tel:(268) 2 66 71 GSM: 078883937

natalia.veverita@adrcentru.md

14

Secrieru Eugen

Sp. în elaborarea, implementarea şi monitorizarea proiectelor

Tel/fax:(268) 2 26 92 Tel:(268) 2 66 71 GSM: 078883937

secrieru.eugen@adrcentru.md

15

 Morari Irina

Sp. în elaborarea, implementarea şi monitorizarea proiectelor

Tel/fax:(268) 2 26 92 Tel:(268) 2 66 71

 morari.irina@adrcentru.md

 irinamorari9@gmail.com

16

Luchian Maria

Sp. în elaborarea, implementarea şi monitorizarea proiectelor

Tel/fax:(268) 2 26 92 Tel:(268) 2 66 71 GSM: 078883937

maria.luchian@adrcentru.md

17

Vîrlan Victor

Sp. în elaborarea, implementarea şi monitorizarea proiectelor

Tel/fax:(268) 2 26 92 (0 268) 2 66 71 GSM: 078883937

virlan_victor@yahoo.com

SECȚIA FINANȚE ȘI ACHIZIȚII

18

Zagaiciuc Natalia

Șef secție finanţe şi achiziții

Tel/fax:(268) 2 26 92 Tel:(268) 2 72 35 GSM: 078883935

natalia.zagaiciuc@adrcentru.md

19

Vicol Viorica

Specialist finanțe și contabilitate

Tel/fax:(268) 2 26 92 Tel:(268) 2 72 35 GSM: 078883935

vioricavicol@yandex.ru

20

Golovco Sergiu

Specialist în achiziţii publice

Tel/fax:(268) 2 26 92 Tel:(268) 2 72 35 GSM: 078883935

sergiu.golovco@adrcentru.md

Arrow Prev

                       

Arrow Next