Prima   -  Despre noi   -  Echipa

ECHIPA

   

Nr.d/o

Numele,  prenumele

Funcția

Telefon/fax

E-mail

1

Trofin Pavel

Director 

Tel/fax: 

(268) 2 26 92

adrcentru@adrcentru.gov.md

pavel.trofin@adrcentru.gov.md




SECȚIA ADMINISTRATIVĂ

2

Garpan Natalia

Șef secție/

Contabil șef

Tel/fax:

(268) 2 26 92 

(268) 2 72 35 

GSM: 

078883935

natalia.garpan@adrcentru.gov.md  

3

Deaciuc Mihaela

Specialist finanțe și contabilitate

Tel/fax:

(268) 2 26 92 

(268) 2 72 35 

GSM: 

078883935

mihaela.deaciuc@adrcentru.gov.md

4

Silistraru Iulia

Specialist resurse umane/ Manager de oficiu

Tel/fax:

(268) 2 26 92

GSM: 078883934

076070640

adrcentru@adrcentru.gov.md iulia.silistraru@adrcentru.gov.md

5

Neaga Natalia

Jurist

Tel/fax:

(268) 2 26 92 

(268) 2 64 10 

GSM: 078883843

natalia.neaga@adrcentru.gov.md 

6

Țurcan Lilia

Specialist în comunicare și informare 

Tel/fax:

(268) 2 26 92

(268) 2 64 10 

GSM:  

078883934

lilia.turcan@adrcentru.gov.md 


SECȚIA  PLANIFICARE ȘI COOPERARE REGIONALĂ

7

Marina Preteca-Neaga

Șef secție

Tel/fax:

(268) 2 26 92 

(268) 2 65 60 

marina.preteca@adrcentru.gov.md   

8

Ciubotaru Dinu-Cristian

Sp. în planificare și cooperare regională

Tel/fax:

(268) 2 26 92

(268) 2 65 60 

GSM: 078883936

cristian.ciubotaru@adrcentru.gov.md 

9

Cojocaru Natalia

Sp. în planificare și cooperare regională

Tel/fax:

(268) 2 26 92

 (268) 2 65 60 

 GSM: 078883936

natalia.cojocaru@adrcentru.gov.md 

10

Bujor-Luca Alina

Specialist relații APL/CRD

Tel/fax:

(268) 2 26 92

 (268) 2 65 60 

 GSM: 078883936

alina.bujor@adrcentru.gov.md

11

Grosu Vadim

Specialist cooperare externă

Tel/fax:

(268) 2 26 92

 (268) 2 65 60 

 GSM: 078883936

vadim.grosu@adrcentru.gov.md 

SECȚIA MANAGEMENT INTEGRAT AL PROIECTELOR

12

 Secrieru Oleg

Șef secție

Tel/fax:

(268) 2 26 92 

(268) 2 66 71 

GSM: 078883937

 oleg.secrieru@adrcentru.gov.md

13

Luchian Maria

Specialist monitorizare proiecte

Tel/fax:

(268) 2 26 92

(268) 2 66 71 

GSM: 078883937

maria.luchian@adrcentru.gov.md 

14

 

Specialist monitorizare proiecte

Tel/fax:

(268) 2 26 92

(268) 2 66 71 

GSM: 078883937

 

15

Vîrlan Victor

Specialist monitorizare proiecte

Tel/fax:

(268) 2 26 92 

(268) 2 66 71 

GSM: 078883937

victor.virlan@adrcentru.gov.md 

16

 Morari Irina

Specialist monitorizare proiecte

Tel/fax:

(268) 2 26 92

(268) 2 66 71

GSM: 078883937

irina.morari@adrcentru.gov.md 

17

Maria Znagovan

Specialist monitorizare proiecte

Tel/fax:

(268) 2 26 92 

(268) 2 66 71 

GSM: 078883937

maria.znagovan@adrcentru.gov.md 

18

Secrieru Eugen

Specialist monitorizare proiecte UE

Tel/fax:

(268) 2 26 92

(268) 2 66 71 

GSM: 078883937

eugen.secrieru@adrcentru.gov.md 

19

Golovco Sergiu

Specialist în achiziţii publice

Tel/fax:

(268) 2 26 92 

(268) 2 72 35 

GSM:

078883935

sergiu.golovco@adrcentru.gov.md 

SECȚIA MONITORIZARE ȘI EVALUARE

20


Șef secție

Tel/fax:

(268) 2 26 92 


21

Veverița Natalia

Specialist monitorizare și evaluare

Tel/fax:

(268) 2 26 92 

(268) 2 64 10  

GSM:  

078230776

078883934

natalia.veverita@adrcentru.gov.md 

22

Castraveț Aliona Specialist în monitorizare și evaluare

Tel/fax: (268) 2 26 92 

(268) 2 64 10

GSM:

078883934

aliona.castravet@adrcentru.gov.md   

Arrow Prev

              

          

Arrow Next