Prima   -  Despre noi   -  Echipa

ECHIPA

   

Nr.d/o

Numele,  prenumele

Funcția

Telefon/fax

E-mail

SECȚIA ADMINISTRATIVĂ

1

Jardan Viorel

Director 

Tel/fax: 

(268) 2 26 92

oficiu.adrc@gmail.com

viorel.jardan@adrcentru.md

2

Silistraru Iulia

Manager de oficiu

Tel/fax:

(268) 2 26 92

GSM: 076070640

iulia.silistraru@adrcentru.md

oficiu.adrc@gmail.com

3

Neaga Natalia

Specialist resurse umane,

Jurist

Tel/fax:

(268) 2 26 92 

(268) 2 64 10 

GSM: 078883934

natalia.neaga@adrcentru.md

4

Țurcan Lilia

Specialist în comunicare și informare 

Tel/fax:

(268) 2 64 10

(268) 2 26 92 

GSM: 078883934

comunicareadrc@gmail.com

 

SECȚIA POLITICI REGIONALE ȘI COOPERARE EXTERNĂ

5

Bragoi Ala

Șef secție

Tel/fax:

(268) 2 26 92 

(268) 2 65 60 

GSM: 078883936

ala.bragoi@adrcentru.md

6

Preteca-Neaga Marina

Sp. în politici regionale și cooperare externă

Tel/fax:

(268) 2 14 45

(268) 2 26 22 

GSM: 078883420

marina.preteca@adrcentru.md

marina.preteca@gmail.com

7

Ciubotaru Dinu-Cristian

Sp. în politici regionale și cooperare externă

Tel/fax:

(268) 2 26 92

(268) 2 65 60 

GSM: 078883936

ciubotaru.hristofor@adrcentru.md

8

Malai Iurie

Sp. în politici regionale și cooperare externă

Tel/fax:

(268) 2 26 92

 (268) 2 65 60 

 GSM: 078883936

malai.iurie@adrcentru.md

9

Poalelungi Ion

Sp. în politici regionale și cooperare externă

Tel/fax:

(268) 2 26 92

 (268) 2 65 60 

 GSM: 078883936

poalelungi.ion@adrcentru.md

SECȚIA MANAGEMENTUL PROIECTELOR

10

 Secrieru Oleg

Șef secție Managementul proiectelor

Tel/fax:

(268) 2 26 92 

(268) 2 66 71 

GSM: 078883937

oleg.secrieru@adrcentru.md

11

Maria Znagovan

Sp. în elaborarea, implementarea şi monitorizarea proiectelor

Tel/fax:

(268) 2 26 92 

(268) 2 66 71 

GSM: 078883937

maria.znagovan@adrcentru.md

12

Secrieru Eugen

Sp. în elaborarea, implementarea şi monitorizarea proiectelor

Tel/fax:

(268) 2 26 92

(268) 2 66 71 

GSM: 078883937

secrieru.eugen@adrcentru.md

13

 Morari Irina

Sp. în elaborarea, implementarea şi monitorizarea proiectelor

Tel/fax:

(268) 2 26 92

(268) 2 66 71

GSM: 078883937

morari.irina@adrcentru.md

irinamorari9@gmail.com

14

Luchian Maria

Sp. în elaborarea, implementarea şi monitorizarea proiectelor

Tel/fax:

(268) 2 26 92

(268) 2 66 71 

GSM: 078883937

maria.luchian@adrcentru.md

15

Vîrlan Victor

Sp. în elaborarea, implementarea şi monitorizarea proiectelor

Tel/fax:

(268) 2 26 92 

(268) 2 66 71 

GSM: 078883937

virlan_victor@yahoo.com

SECȚIA FINANȚE ȘI ACHIZIȚII

16

Zagaiciuc Natalia

Șef secție finanţe şi achiziții

Tel/fax:

(268) 2 26 92 

(268) 2 72 35 

GSM:078883935

natalia.zagaiciuc@adrcentru.md

17

Vicol Viorica

Specialist finanțe și contabilitate

Tel/fax:

(268) 2 26 92 

(268) 2 72 35 

GSM:078883935

vioricavicol@yandex.ru

18

Golovco Sergiu

Specialist în achiziţii publice

Tel/fax:

(268) 2 26 92 

(268) 2 72 35 

GSM:078883935

sergiu.golovco@adrcentru.md

Arrow Prev

              

          

Arrow Next