Prima   -  Despre noi   -  Echipa

Echipa

   

Nr.d/o

Numele,  prenumele

Funcția

Telefon/fax

E-mail

SECȚIA ADMINISTRATIVĂ

1

Jardan Viorel

Director 

Tel/fax: 

(268) 2 26 92

GSM: 076070640

oficiu.adrc@gmail.com 

viorel.jardan@adrcentru.md

2

Silistraru Iulia

Manager de oficiu

Tel/fax:

(268) 2 26 92

GSM: 078883934

iulia.silistraru@adrcentru.md

oficiu.adrc@gmail.com

3

Neaga Natalia

Specialist resurse umane,

Jurist

Tel/fax:

(268) 2 26 92 

(268) 2 64 10 

GSM: 078883934

natalia.neaga@adrcentru.md

 

       

SERVICIUL RELAȚII INTERNAȚIONALE ȘI ATRAGEREA INVESTIȚIILOR

4

Preteca-Neaga Marina

Șef serviciu relații internaționale și atragerea investițiilor

Tel/fax:

(268) 2 26 92 

GSM: 078883420

marina.preteca@adrcentru.md

marina.preteca@gmail.com


5

Chilari Alexandru

Specialist în relații internaționale și atragerea investițiilor

Tel/fax:

(268) 2 26 92 

GSM: 078883420

alexanderchilari@gmail.com 

6

 

Specialist în comunicare și informare 

Tel/fax:

(268) 2 26 92

(268) 2 64 10 

GSM: 078883420 

comunicareadrc@gmail.com 

SECȚIA PLANIFICARE STRATEGICĂ ȘI PROGRAMARE

7

Bragoi Ala

Șef secție planificare strategică și programare

Tel/fax:

(268) 2 26 92 

(268) 2 65 60 

GSM: 078883936

ala.bragoi@adrcentru.md

8

Hîncu Lilia

Sp. în probleme strategice şi planificare

Tel/fax:

(268) 2 26 92 

(268) 2 65 60 

GSM: 078883936

 olesea.hincu.adrc@gmail.com 

9

Ciubotaru Dinu-Cristian

Sp. în probleme strategice şi planificare

Tel/fax:

(268) 2 26 92

(268) 2 65 60 

GSM: 078883936

ciubotaru.hristofor@adrcentru.md 

10

Malai Iurie

Sp. în probleme strategice şi planificare

Tel/fax:

(268) 2 26 92

 (268) 2 65 60 

 GSM: 078883936

malai.iurie@adrcentru.md 

SECȚIA MANAGEMENTUL PROIECTELOR

11

 Secrieru Oleg

Șef secție Managementul proiectelor

Tel/fax:

(268) 2 26 92 

(268) 2 66 71 

GSM: 078883937

 oleg.secrieru@adrcentru.md 

12

Maria Znagovan

Sp. în elaborarea, implementarea şi monitorizarea proiectelor

Tel/fax:

(268) 2 26 92 

(268) 2 66 71 

GSM: 078883937

maria.znagovan@adrcentru.md

13

Secrieru Eugen

Sp. în elaborarea, implementarea şi monitorizarea proiectelor

Tel/fax:

(268) 2 26 92

(268) 2 66 71 

GSM: 078883937

secrieru.eugen@adrcentru.md

14

 Morari Irina

Sp. în elaborarea, implementarea şi monitorizarea proiectelor

Tel/fax:

(268) 2 26 92

(268) 2 66 71

GSM: 078883937

morari.irina@adrcentru.md

irinamorari9@gmail.com

15

Luchian Maria

Sp. în elaborarea, implementarea şi monitorizarea proiectelor

Tel/fax:

(268) 2 26 92

(268) 2 66 71 

GSM: 078883937

maria.luchian@adrcentru.md

16

Vîrlan Victor

Sp. în elaborarea, implementarea şi monitorizarea proiectelor

Tel/fax:

(268) 2 26 92 

(268) 2 66 71 

GSM: 078883937

virlan_victor@yahoo.com

SECȚIA FINANȚE ȘI ACHIZIȚII

17

Zagaiciuc Natalia

Șef secție finanţe şi achiziții

Tel/fax:

(268) 2 26 92 

(268) 2 72 35 

GSM:078883935

natalia.zagaiciuc@adrcentru.md

18

Vicol Viorica

Specialist finanțe și contabilitate

Tel/fax:

(268) 2 26 92 

(268) 2 72 35 

GSM:078883935

vioricavicol@yandex.ru

19

Golovco Sergiu

Specialist în achiziţii publice

Tel/fax:

(268) 2 26 92 

(268) 2 72 35 

GSM:078883935

sergiu.golovco@adrcentru.md

20 Țarălungă Igor Specialist în achiziţii publice

Tel/fax:

(268) 2 26 92 

(268) 2 72 35 

GSM: 078883935

 
Arrow Prev

              

          

Arrow Next